Založ si blog

Priznanie 3 – Padni komu padni. Igorovi nie a nie, kovid to istí

Včera začala najväčšia logistická operácia samostatného Slovenska. Pilotné testovanie má prispieť k tomu, aby ostré celoplošné testovanie prebehlo bez sebemenších problémov a vďaka jeho výsledkom mohli kompetentné orgány prinášať rozhodnutia, ktorými budú môcť efektívne eliminovať smrtiaci vírus. Takto nejak vyznieva oficiálne stanovisko premiéra a jeho partaje, ministrov, súdruhov vládnej koalície a ďalších členov všetkých tých orgánov, ktoré majú chrániť občanov Slovenska pred “smrtiacou hrozbou”. Nuž, nech sa páči. Ak si národ, alebo jeho časť myslí, že celoplošné testovanie nás ochráni pred druhou, treťou, … dvadsiatou vlnou kovidu, tak sa týto ľudia veľmi mýlia. Vírus je medzi nami a musíme sa s ním naučiť žiť.

Pod rúškom strachu a smrtiacej hrozby, vymysleli naši páni huncútstvo, aké nemá páru. Na túto tému už bolo veľa napísaného, hoci v mainstreame táto kauzička nie je až tak pranierovaná, informácie súvisiace s (ne)verejným obstarávaním na antigénové testy trnavskej firmičky s dlhom voči sociálnej poisťovne sa dostali k širokej verejnosti. Dnes sa v alternatívnych médiách objavili nové informácie, totiž, že manželka premiéra Paulína Matovičová mala v minulosti spoločne sedieť v manažmente súkromnej bilingválnej školy BESST s konateľom Petrom Krajčovičom, ktorý je zároveň aj jeden z majiteľov Eurolab Lambda, od ktorej štát nakúpil testy v hodnote 40 mil eur .

https://www.hlavnydennik.sk/2020/10/24/na-matovica-pada-podozrenie-z-obrovskej-korupcie/

https://static1.squarespace.com/static/59807c84f5e231e59a70e609/t/5a743c0f71c10b650e02bdb7/1517567053940/Vyhodnocovacia+spr%C3%A1va+2016-2017_nova.pdf

Náhodička, hmm… Avšak sám Igor Matovič nie raz vyhlásil, že politici by mali čo i len pri menších podozreniach odstúpiť.

https://www.youtube.com/watch?v=uW5dMDTsr1k

Myslel tým asi len tých, ktorí s ním nesúhlasia a sú v opozícii.

Väčšina z nás sa už určite stretla s takými típkami podivného výrazu, čo chaoticky behajú s kufríkom na parkovisku Tesca alebo Kauflandu. Príde za Vami tento človiečik a potichu sa prihovorí, že má špičkovú značkovú vŕtačku, pre Vás len za 50 eur. Keď ho odmietnete, ten neprestáva dobiedzať, ponúkne ju za 40, potom za 30 eur. Nastúpite do auta, vopchá sa Vám do dverí, ste radi že ste zdrhli pred otravou, ale ešte aj potom vám klope na okno. Nakoniec keď odchádza vám vynadá do k*****v, čo ste si to dovolili a ohrdli ste jeho ponukou, na ktorú krvopotne svojou tvrdou prácou musel zarobiť.

Presne takto mi príde Igorov megabiznis, len o “čosi väčších” rozmerov. Celoštátne testovanie pod zámienkou záchrany ľudských životov, “zadarmo” pre všetkých, keď odmietneš vynadajú ti do múdrosráčov a konšpirátorov. On a jeho ansábel, museli zdĺhavými, utajovanými rokovaniami dospieť k najťažším rozhodnutiam v ich životoch. Veď je to povinnosť štátu, chrániť životy svojich občanov, preto nakúpili kovid testy zo štátnych peňazí… Naozaj?

Nakoniec len taká básnická otázka: kúpili by ste tú superlacnú špičkovú vŕtačku od toho “chudáčika” na parkovisku hypermarketu? Ak áno, páči sa, testy na vás čakajú a pán premier vás určite pochváli. Nám ostatným vynadá do nezodpovedných bláznov a konšpirátorov, možno k tomu ako bonus dostaneme nejaké represie. Čoho sa ešte dočkáme? Kedy sa slovákom už konečne otvoria oči?

Biden alebo Trump? USA nemajú víťaza, parazit deep state porazil svojho hostiteľa!

07.11.2020

Dlho som sa nádejal, že sa Trump stane víťazom prezidentských volieb v USA. Prečo fandím Trumpovi je jasné. Je jedným z mála prezidentov moderných USA, ktorý nezačal žiadnu vojnu vo svete. Naopak, sťahoval vojakov napríklad z Afganistánu, Sýrie, z Nemecka, atď. Rozvíjal, alebo sa aspoň snažil rozvíjať dobré vzťahy aj s takými odvekými rivalmi a nepriateľmi USA, ako [...]

Priznanie 2 – Pán premiér, vyvráťte podozrenia detektorom lži!

18.10.2020

Na začiatok budem v tomto blogu veľmi úprimný. Je to už pekných pár rôčkov, keď Igor Matovič začal veľmi horlivo vystupovať vo svojom propagandistickom inzertnom plátku a kritizoval vtedajšiu vládu Róberta Fica. Priznám sa, bol som jeden z monhých, ktorý mu vtedy skočili na lep. Vtedy pre mňa predstavoval neúnavného, nezlomného a statočného bojovníka proti [...]

Priznanie

17.10.2020

Premiér Slovenskej republiky Igor Matovič dnes zvolal tlačovú konferenciu pod krycím menom “Priznanie”. Záhada bola rýchlo odhalená a všetci občania, ktorí toto divadlo sledovali a majú vyštudovaných aspoň 5 základných, museli pochopiť, že o žiadne priznanie tu nešlo a vládne elity si veselo pokračujú v tejto trápnej tragikomédii pre svoje ovečky. Stačili 3 [...]

Igor Matovič

Matovič: Do Vianoc urobíme 8 miliónov testov. Ak ich Sulík zoženie

25.11.2020 19:44, aktualizované: 21:38

Premiér Igor Matovič chce do Vianoc stihnúť urobiť osem miliónov testov. Masívne testovanie bude vtedy, keď Richard Sulík zoženie potrebný počet testov. Podľa matematika Richarda Kollára dáta naznačujú, že napriek plošnému testovaniu smerujeme do lockdownu.

ČR koronavírus opatrenie protest

Česko chystá testovanie. Pre všetkých, ale dobrovoľné

25.11.2020 17:33

Česká vláda chce najneskôr v posledný adventný týždeň dať všetkým záujemcom možnosť, aby bezplatne podstúpili antigénový test na COVID-19. Hromadné testovanie ohlásil premiér Andrej Babiš

Gibraltar, tanker, loď, more, irán

Výbuch míny v Červenom mori poškodil ropný tanker

25.11.2020 17:13

Jemenskí povstalci vyhlásili, že odpálili raketu, ktorá zasiahla distribučné zariadenie prevádzkované saudskoarabskou ropnou spoločnosťou.

koalícia / Igor Matovič / Richard Sulík / Veronika Remišová /

Koalícia zasadala v nemocnici. Bol rozpad blízko?

25.11.2020 17:12

Koaličná rada zasadla v utorok priamo v bratislavskej Nemocnici sv. Michala, v trakte vyhradenom pre ústavných činiteľov.